top of page
Image by Samuel Charris

ברוכים הבאים

על Atlanta Experts

שמי יהונתן (יוני) ליבנת סוכן נדל''ן, אזרח אמריקאי, יליד הארץ, חי בארה"ב אטלנטה ,ג'ורג'יה ועוסק בנדל"ן למגורים ( פרטי ומסחרי) מאז 2011. אם אתם כבר משקיעים בנדל"ן בארה"ב או שניסיתם בעבר והניסיון לא צלח ומעוניינים לנסות שנית, או שזו הפעם הראשונה שהחלטתם להיכנס לתחום ומעוניינים לדעת מהן אופציות ההשקעה העומדות בפניכם ,למה להשקיע דווקא באטלנטה ולמה לעבוד איתי, אני מקווה שהאינפורמציה באתר תספק לכם את כל התשובות. אני כבר עובד עם משקיעים מאירופה, ישראל, וארה"ב ואשמח לעבוד גם אתכם. אתם מוזמנים ליצור קשר ישירות דרך דף " צור קשר" ,לשלוח לי אימייל ישירות או להתקשר. אשמח לענות על כל שאלה ולעזור כמיטב יכולתי.

למה לעבוד איתנו?

יש לא מעט סוכני נדל"ן באטלנטה, לכן חשוב שאיש הנדל"ן שאיתו בחרתם לעבוד ידע את עבודתו נאמנה, יהיה מקושר לאנשי מקצוע בתחום ( קבלנים, חברות בניה, חברות ניהול נכסים, וכד'.) ובעל וותק, ידע, ניסיון והבנה של הכוחות הפועלים בשוק, מעל (ובייחוד) ומתחת לפני השטח.                                                                                    

באטלנטה אקספרטס, תקשורת ונאמנות הם מספר אחד. אנחנו תמיד נגישים וזמינים עבורכם, בין אם זה בזמן תהליך איתור ורכישה של נכס, בזמן תהליך מימושו, ובטווח  הזמן שבין השניים.  אנחנו כאן לרשותכם לענות על שאלות, לייעץ, לכוון ולעזור. הכל כדי לקצר את טווח 10,000 הק"מ שבינכם לנכס או הנכסים שרכשתם.  נאמנות ואחריות הן תכונות די נדירות בימינו. שלא כמו סוכנים רבים, אנחנו מאמינים,  מתוך תחושת אחריות לתוצאות, שלקוחות יש  ללוות לאורך כל הדרך ,ולכן גם אופי  העבודה שלנו שונה. אנחנו רואים קודם את התוצאה הסופית ( גם אם היא ארוכת טווח) ומשם מחשבים את צעדינו לאחור. בנוסף, אנחנו תמיד שמים את עצמינו בנעלי המשקיע. אנחנו זהירים יותר מאחרים וזאת על מנת להגן על האינטרסים שלכם, ובשורה  התחתונה, למקסם לכם  את הרווחים.

Real Estate Investments Atlanta

למה אטלנטה?

אטלנטה עצמה מונה כ-350,000 תושבים,  בעוד שבמטרו אטלנטה ( אטלנטה רבתי) לעומת זאת חיים קרוב ל 7 מיליון איש. 60% מאוכלוסיית אטלנטה גרים בשכירות לעומת כ-40% בפרברים. שדה התעופה של אטלנטה ( הרצפלד) הוא העמוס ביותר בעולם! הוא גם בסיס האם של חברת התעופה דלתא, השנייה בגודלה בארה"ב. חוץ מדלתא, אטלנטה משמשת גם כבסיס האם לענקיות נוספות כמו קוקה קולה, חברת השילוח העולמית UPS, חברת התקשורת  AT&T,  חברת החדשות CNN, חברת Home Depot, ואפילו מרצדס ( צפון אמריקה). מאז 2016 הפכה אטלנטה למובילה בתחום תעשיית הסרטים. היא למעשה כיום מספר 1 בהפקת סרטים. גם בתחום המוסיקה אטלנטה היא שם דבר  ורבים מהמוסיקאים המובילים בתחום    ההיפ הופ, נשמה וR&B מתגוררים בה. בנוסף לתרבות, אטלנטה הפכה למוקד משיכה לחברות היי-טק רבות, שיחד עם ענקיות כמו גוגל , אמזון, ומיקרוסופט הפכו אותה לעמק הסיליקון של הדרום. אטלנטה  מדורגת כיום בין עשרת הערים המובילות בארה"ב בכלכלה.  השילוב באטלנטה של טכנולוגיה ,מסחר ופיננסים, רפואה ומחקר, חינוך ומדיה הופך אותה  בעיני משקיעים רבים מארה"ב ומהעולם כולו למגוונת ויציבה כלכלית, ולכן גם נוחה להשקעות נדל"ן. אטלנטה זולה יותר ביחס למדינות רבות אחרות בארה"ב.  יוקר המחיה באטלנטה הוא בין הנמוכים בארה"ב והיא מדורגת במקום השישי והמכובד (מבין 50). כל אלו הופכים את אטלנטה לאטרקטיבית בעיני תושבים רבים באמריקה ובעולם.

A photo of Atlanta. Real Estate Investments Atlanta
bottom of page